Actueel weer Vierhouten
Laatste update: 2026-05-25 om 20:28 uur
| Temperatuur | 25.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.4 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1031.5 hPa |
| Barometer trend | Stabiel |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 15:25 u |
| Minimum temp. | 8.2 °C om 05:35 u |
| Maximum temp. | 28.9 °C om 16:30 u |
| Windchill | 25.2 °C |
| Hitte index | 25.2 °C |
| Dauwpunt | 14.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 52.0 % |
| Zonnestraling | 33.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 902.0 W/m2 om 14:10 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 4.7 om 13:55 u |
| Zon op | 05:28 u |
| Zon onder | 21:39 u |